Lejlighed på 54 m2 i Thisted, Enghavevej

Der findes ingen billeder til dette lejemål

Økonomi

Månedlig leje

4.100 KR.

Depositum

12.300 KR.

Forudbetalt leje

0 KR.

Samlet udgift*

16.400 KR.

* inkl. første måneds husleje

Beskrivelse

Hyggelig  lejlighed i rolig kvarter på 54 m2 tæt på offentlige transportmidler. Køkken– stue – soveværelse - badeværelse og depotrum i kælder med plads til vaskemaskine. Direkte adgang til fælles have

Vand er incl i lejen for en person. Tillæg ved to personer  

Har desværre ingen billeder pt. Men en fremvisning er mulig  

Ingen husdyr

Øvrige oplysninger

Lejeperiode

Ubegrænset

Ledig fra

16. maj 2026

Boligareal

54 m2

Antal værelser

2